« Terug

Daar is ze dan: de nieuwe, frisse website!

Al een hele tijd stond het op ons verlanglijstje: een nieuwe website. Na maanden hard werken is het dan zover: we zijn online! En wat is ze mooi geworden! Modern, overzichtelijk, met prachtige foto’s en natuurlijk heel erg prettig in gebruik. En natuurlijk ook geschikt voor smartphones en tablets. Kijk rustig rond en laat ons eens weten wat je ervan vindt.

 

Op HOME vind je allereerst wat algemene info over onze club, speciaal voor wie nog niet weet wat voor leuke club we hebben. Daaronder iets over de VrijRuiter en de actuele nieuwsberichten. Die heb je gevonden, want anders had je dit bericht niet gezien 🙂
Onder de nieuwsberichten vind je de blog-berichten. Dit blog zal de komende tijd gevuld gaan worden. Suggesties altijd welkom!

 

Meteen rechts kun je inloggen op het ledengedeelte. De mensen met bekend e-mailadres c.q. die gewend zijn in te loggen op de oude site hebben als het goed is een mailtje gehad over hoe ze op de nieuwe site kunnen inloggen, of krijgen dat zeer binnenkort.

Onder het inlogscherm staat het overzicht van de geplande activiteiten. Met een simpele klik vind je alle aanvullende informatie en kun je je opgeven.
Meer info over eendaagse en meerdaagse activiteiten vind je in het menu boven.

 

Wil je weten wie er in het bestuur of de meerdaagse commissie zitten, wie onze ledenadministratie doet of de VrijRuiter maken? Bij Over Ons kun je dat allemaal lezen. Met van de meesten nog een foto ook (al zijn de paarden op deze foto’s vaak prominenter dan de mensen 😀  .
Hier vind je ook een pagina met algemene, handige links van leuke bedrijven, sponsors en links om fijn bij de hand te hebben.

 

Het menu spreekt verder voor zich: het laatste Nieuws (zoals informatie over ruiterroutes, onze weekenden en nog veel meer) en een opgeschoond nieuwsarchief; NVVR-wiki met een verzameling informatie en laatste inzichten over voeding en huisvesting, gezondheid en bijzondere artikelen met een echte NVVR-benadering.
Onder VrijRuiter kun je meer lezen over het blad, zoals aankondigingen van artikelen en een melding als het nieuwe nummer weer uit is. Tevens kun je hier doorklikken naar het Archief waar je oudere VrijRuiters nog eens kunt inzien. Het archief is alleen toegankelijk als je lid bent en ingelogd. Ben je geen lid, dan kun je wel een proefnummer bekijken/lezen. Onder Contact vind je een formulier waarmee je contact kunt opnemen met diverse commissies en je wens, vraag of opmerking kunt doorgeven.

 

Wanneer je bent ingelogd krijg je een iets aangepast menu, met ook een optie Ledenpagina. Het kopje "Word lid" is verdwenen uit dat menu, dat ben je natuurlijk al 🙂 Onder ledenpagina krijg je dingen te zien die alleen voor leden zijn, zoals de zakelijke dingen die nu eenmaal bij een vereniging horen en de ledenlijst* zodat je kunt zien wie er bij jou in de regio wonen, etc.

Onnodig te zeggen dat we blijven aanvullen, met behulp van de leden, dus kom regelmatig even op de site langs en we zijn blij met je feedback/aanvullingen/links/tips en wat ook maar, want een vereniging, dat ben je met z'n allen 🙂

*uiteraard uitsluitend voor privégebruik

 

« Terug

Nieuws archief

Aankomende activiteiten

Cookie voorkeuren

Deze site maakt gebruik van cookies. Deze kleine informatiebestandjes stellen ons in staat onze dienstverlening te optimaliseren. Het is hier mogelijk om de cookie instellingen voor deze website aan te passen.

Cookievoorkeuren aanpassen