Vrijdag, 18 mei 2012 | RSS | Twitter

Waar zijn de leden-fora gebleven?

  • afbeelding van Simone
  • Simone
Posted: 29 oktober, 2010 - 18:12

Is het alleen bij mij dat ik geen "leden" fora meer kan vinden? Met name op het lustrum-forum, was ik lekker aan het ouwehoeren Eye-wink

Groetjes, Simone


  • afbeelding van Decider
  • Decider
  • 29 oktober, 2010 - 21:54

Aha, dus het ligt niet alleen aan mij. Ik dacht al dat ik gek was geworden omdat ik nergens meer kon vinden waar ik kan inloggen en via de mailtjes en de links doet ie het ook niet.....ik wilde ook nog even kijken of we verder konden ouwenelen hahahah Smiling Ze willen zeker dat we vroeg naar bed gaan!


  • Monique
  • 29 oktober, 2010 - 22:37

Ben ook ingelogd maar kan ook niet naar het leden gedeelte. Sad

Marga: HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • afbeelding van NVVR webredactie
  • NVVR webredactie
  • 30 oktober, 2010 - 07:18

hallo,

Bij het uploaden van de ledenlijst (ja die, die controleert of je toegang hebt tot het ledengedeelte van de site), is er wat fout gegaan. Tenminste, dat vermoed ik. Er stond geen enkel lid meer geregistreerd en daarom werden jullie niet herkend.

Als het goed is, moet het nu gewoon weer werken!

Groeten,

Marga Strubbe
namens de NVVR-webredactie


  • Monique
  • 30 oktober, 2010 - 07:33

Goedemorgen Marga,

Ik ben ingelogd maar kan nog niet naar het leden gedeelte. Hoe kan dit?

Groetjes,
Monique


  • afbeelding van NVVR webredactie
  • NVVR webredactie
  • 30 oktober, 2010 - 10:41

Kijk maar naar mijn tijdstip van posten: 8.18 uur en die van jou: 8.33 uur.

Het systeem controleert een aantal keer per dag (ik geloof 1 keer per uur) de gegevens. De aangemaakte accounts met de ledengegevens. Hij controleert dan de lidnummers met postcodes.
Toen jij postte, heeft het systeem die controle nog niet uitgevoerd. Nu, enkele uren later wel. Dus als het goed is kun je er nu wel gewoon weer bij!

Groeten,

Marga Strubbe


  • Monique
  • 30 oktober, 2010 - 20:04

Jaaaaaaaaaaaaaaa, het werkt weer!

Dank je wel!