Voor de liefhebbers komen er weer lesdagen van het Balingehof in het Zuiden!
Educatief Centrum 't Balingehof is heeft voornamelijk bekendheid verworven door hun geweldige werk met de zogenoemde probleem paarden. Denk daarbij aan gedragsproblemen zoals agressie en angst, maar ook trailerlaadproblemen, rijtechnische problemen en fysieke problemen.
De laatste tijd besteden ze tevens veel tijd aan het feitelijk voorkomen van problemen, door mensen les te geven in het correct trainen van hun paard. Ook ontdekken steeds meer mensen de kennis en kunde van 't Balingehof op het gebied van het werk vanaf de grond zoals dubbele longe werk, werk aan de hand, lange teugelwerk en grondwerk. Maar ook het werk in het zadel mag niet vergeten worden, zo is Monya van 't Balingehof als enige in Nederland officieel Enlightened Equitation Teacher. 't Balingehof geeft les volgens de principes van de klassieke dressuur en besteden veel aandacht aan de houding en zit van de ruiter.
't Balingehof schrijft op hun site (http://www.balingehof.nl) het volgende over de lessen:
Voor kennisoverdracht geldt dat een lesgever met hart en ziel zijn kennis aan u overdraagt. Een goede basis garandeert plezier in het werken met uw paard, en uw paard blijft geestelijk en fysiek gezond!
De lessen kunnen door iedereen gevolgd worden, van beginner tot Z-niveau. U kunt bij ons instructie volgen in de volgende disciplines: Klassieke dressuur, Werken aan de hand, Dubbele longe, Grondwerk en Houding & Zit.
Wij werken sterk aan de basis en nemen daarbij het paard als uitgangspunt.
Ons streven is een evenwichtig, zelfbewust, psychisch en fysiek correct opgeleid paard, zodat het tevreden en harmonieus werkt met zijn eigenaar!
De kosten van deze lesdag zijn enigzins afhankelijk van het aantal deelnemers, maar met 2 personen in een uur komt het op ongeveer 40 euro per persoon. Wil je graag een privéles reken dan op 75 euro. De lesdag gaat alleen door bij voldoende deelnemers omdat anders de kosten per persoon te hoog oplopen.
Op dit moment heb ik 20 juni vastgelegd. Het is nog mogelijk om je voor deze dag op te geven.
Locatie is onze stal in Waalre, aan de Onze lieve vrouwedijk. Hier is een buitenbak aanwezig die in vrijwel alle weertypes begaanbaar is. De ligging is ook dichtbij de snelweg dus erg makkelijk te bereiken.
Uiteraard is het ook mogelijk om te komen kijken! Mocht je dit graag willen stuur me dan een email (info@amable.nl) of pb voor alle relevante gegevens.
Het is de bedoeling deze dagen met grotere regelmaat te gaan organiseren dus mocht u 20 juni niet kunnen maar wel interesse hebben stuur dan een mail zodat u op de hoogte gehouden kan worden.
- login of registreer om te reageren
Hallo,
Fijn dat je het forum gevonden hebt om de clinics aan te melden! Je kan ook een mail sturen naar agenda@nvvr.info. Dan worden de data ook opgenomen in de kalender niet NVVR-gebonden. Handig voor als mensen alleen op die kalender kijken!
Groeten,
Marga