Vrijdag, 10 september 2010 | RSS

Alve Marren tocht

Datum: 
18 jun 2010 (All day) - 20 jun 2010 (All day)

Stichting Elfmeren Evenementen organiseert op 18, 19 en 20 juni 2010 een groot evenement op Friese bodem: Alve Marren. De Elfstedentocht is natuurlijk bekend door het schaatsen, maar in juni kan je hem ook te paard afleggen.

De tweedaagse paardenrit start in Conwerd bij de Afsluitdijk. Na een eerste dag rijden overnachten de deelnemers in Heeg. De volgende dag eindigt de tocht in Harich. Langs de routes en in de dorpen worden veel culturele festiviteiten en gezinsactiviteiten georganiseerd.

Aan andere sportfanaten en recreanten is ook gedacht. Er is een fietstoertocht van 120 kilometer, een skeelertocht van 150 kilometer of een hardloopwedstrijd over 11 en 22 kilometer.

Mensen kunnen zich via de website nu al aanmelden voor de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven. Alle routes komen rond maart op de site te staan en dan opent ook de inschrijving voor de deelnemers.

http://alvemarren.nl/splash.aspx

20 januari 2010